Õismäe saab kahe aasta pärast uue Selveri

Selver kavandab uut poodi Tallinna Õismäele
Süda Maja arendatavale krundile, pood peaks uksed lahti tegema 2010. aastal.

"Õismäe Harku järve poolne külg sobib uue supermarketi asukohaks väga hästi,” lausus ASi A-Selver tegevjuht Iivi Saar. „Kauplus hakkab teenindama Õismäe elanikke ning loodetavasti saab kodupoeks ka uue Haabersti Pikaliiva struktuurplaani ala tulevastele elanikele. Kuna kauplus hakkab paiknema Paldiski maantee ääres linnast välja viival suunal, on seal mugav teha oma igapäevased ostud ka Keilasse, Paldiskisse ja mujale Tallinnast koju sõitvatel inimestel.”

AS Süda Maja arendatav krunt asub Haabersti linnaosa Pikaliiva struktuurplaani alas, kuhu projekteeritakse nii kauplusi kui ka elamuid.

„Pikaliiva ala peaks kujunema elukeskkonnana väga meeldivaks,” lausus Süda Maja juhataja Veiko Murruste. „Meil on praegu käimas arhitektuurikonkurss välisarhitektide vahel, kel on pikaajalised ning mitmekülgsed kogemused multifunktsionaalsete piirkondade projekteerimiseks. Võime öelda, et päris tavapärane meie uus arendus ei tule ning oleme mõelnud väga erinevate inimeste vajadustele. Asukoht, keskkond ja lähedalasuv kauplus ning esmavajalikud teenused on arenduse põhilisteks lähtekohaks.”

AS Süda Maja on 1999. aastal asutatud ettevõte, mille põhitegevusteks on kinnisvara arendamine ja haldamine. Süda Maja põhineb 100% Eesti investorite kapitalil.

Eesti kapitalil põhinevasse Selveri ketti kuulub 26 kauplust, millest üheksa asuvad Tallinnas, viis Tartus ja kaks Pärnus ning üks Viljandis, Rakveres, Kuressaares, Võrus, Valgas, Jõhvis, Jõgeval, Põltsamaal, Narvas ja Kohtla-Järvel. 2009. aasta lõpuks plaanib Selver avada Lätis 15 kauplust. Selveri super- ja hüpermarketite kett kuulub börsiettevõtte Tallinna Kaubamaja kontserni. Selver annab tööd 2400 inimesele. Ettevõtte 2007. aasta käive oli 3,7 miljardit krooni, Selveri kauplustes sooritati möödunud aasta jooksul enam kui 26 miljonit ostu.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Nicorex Baltic otsib HULGIMÜÜGI VALDKONNA JUHTI

M-Partner HR OÜ

01. august 2017

Tarkvara

Grossi Toidukaubad: tööajaarvestus muutus kordi lihtsamaks

Grossi Toidukaupade poeketi operaatorfirma OG Elekra AS võttis suvel kasutusele uudse Begin’i tarkvararakenduse, mis muudab aeganõudva tunni- ja tükitöö arvestuse paberil automatiseerituks igakuiseks tööaruannete esitamise ning palgaarvestuse ajakokkuhoidvamaks ja läbipaistvamaks.

Majandustarkvara Profit – kõik mida ettevõtte juhtimiseks vajad

Majandustarkvara Profit pakub oma klientidele tasuta tarkvarauuendusi ja kasutajatuge, mis tähendab, et Profiti kliendid täiendavate lisakulutustega arvestama ei pea ning saavad alati töötada kõige kaasaegsema tarkvaraversiooniga. 

Statistika

Käsi­raamatud