Maag: kauplustes müüdav kanaliha ei ole salmonelloosi juhtumiga seotud

Maag Grupi andmetel
pole kaubandusvõrgus müüdav Leedu kanaliha ja kanalihatooted seotud
salmonelloosi juhtumiga Loo lasteaias, salmonelloosipuhangu
vallandanud bakter jõudis inimesteni ilmselt lihaga kokku
puutunud pindadelt.

Ettevõtte väitel pärinevad Loo juhtumi supikanad teiselt tootjalt, kelle toodangut kauplustes pole.

AS Maag Grupp tegevjuht Margit Talts rääkis, et lapsed ei saanud nakkust mitte lõunaks söödud kanasupist, vaid hommikusöögi käigus. Harjumaa veterinaarkeskuse hinnangul oli selle põhjuseks tõenäoliselt käitlemisreeglite rikkumine ehk bakter jõudis inimesteni pindadelt ja töövahenditelt, mis kanalihaga kuidagi kokku puutusid.

“Ma soovin isiklikult kinnitada, et meie kanaliha ja kanalihatooted kauplustes on ohutud ning muretsemiseks ega paanikaks ei ole mingit põhjust”, rõhutas tegevjuht.

Margit Talts lisas, et kõigi jahutatud toodete, kaasa arvatud Rannamõisa kaubamärgi all müüdavate kanaliha ja –toodete valmistamiseks kasutatav liha pärineb teiselt tarnijalt, on kontrollitud ning tervisele ohutu.

Ta lisas, et Loo juhtumi puhul oli tegemist mitte jahutatud, vaid külmutatud supikanaga, mida kauplustes ei müüdud ning mida toodi Eestisse vaid üliväike partii.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara