Prisma laieneb Leedus ja Venemaal

Prisma avab uue kaupluse sel sügisel
Peterburgi lähistel ning kaks kauplust Vilniuses, teatas ettevõte.

Vilniuses Olinda kaubanduskeskuses avatakse Prisma hüpermarket 2010. aasta kevadel. Olinda näol on tegu kaubanduskeskusega Vilinuse kiirelt arenevas linnaosas. Keskuse arendaja on Soome kinnisvaraarendus- ja investeeringufirma Vicus Oy koos oma Leedu partneriga.

”Prisma tuleb kaubanduskeskuse ankruks Pašilaiciai linnaossa, kuhu Vilnius praegu laienemas on. Selle kõrvale rajatakse mõne aasta pärast elava liiklusega ringtee. Prisma sihtrühmaks on lähikonna elanikud ehk lastega pered,“ ütleb UAB Prisma LT tegevjuht Anu Huuska.

Olinda arendatakse välja kõrgetasemeliseks kaubanduskeskuseks, kuhu on planeeritud sadakond spetsiaalkauplust, lisaks erinevaid teenindusasutusi ja restorane. Soome arendaja plaanib tuua kaubanduskeskusesse rahvusvahelisi kaubamärke, kellest osa on Leedu turul uued tulijad.

Olinda Prisma kogupindala on umbes 11 000 ruutmeetrit ja ruumi on hüpermarketis enam kui 60 000 tootele. Uude kauplusesse plaanitakse tööle võtta ligikaudu 120 inimest.

Leedus avatakse Prisma 2009. aastal ka OZAS-keskuses. Samamoodi on ettevõttel plaanis avada uus kauplus Peterburi lähedal Lendingradi oblastis.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Statistika

Teabevara