Eurosetil Ülemiste keskusesega leping juba lõpetatud

Ülemiste keskuse tegevdirektor Guido
Pärnits ütles aripaev.ee-le, et Euroset, kellel on ka Ülemiste keskuses
Techmarketi mobiilipood, on oma lepingu juba üles öelnud.

„Oleme kahepoolselt kokku leppinud lepingu lõpetamises,“ sõnas Pärnits. Praegu veel pood töötab, kuid uus rentnik on juba peaaegu leitud.

Pärnits ei tahtnud teise firma asju väga kommenteerida, kuid teadis, et jutud firma lahkumisest on käinud juba mitu kuud. „Meil keskuses oli neil hea pood. Ma ei tea, kuidas teistes kohtades läks, kuid siin olid neil head käibenumbrid,“ lisas ta.

„Ilmselt oli Eesti mobiiliturg nii täis, et nad ei leidnud turgu ja turuosa,“ kommenteeris Euroseti lahkumist EMT avalike suhete juht Kaja Pino.

Ta lisas, et eestlane on harjunud oma telefoni operaatori juurest ostma ja ju ei läinud selle harjumuse muutmine hästi. Pino sõnul on näha majanduse jahtumise märke ka mobiiliturul, kuid midagi katastroofilist ei ole. „Inimesed lükkavad telefoni ostmist edasi nagu muu koduelektroonikagi puhul, kui just kohe vaja ei ole,“ lisas ta.

Venemaa mobiiltelefonide jaemüüja Euroset, kes kaupleb Eestis Techmarket kaubamärgi all, teatas kolmapäeval, et lahkub nii Eestist, Lätis kui ka Leedust. Põhjuseks liigkõrged püsikulud ning heitlik majandussituatsioon, vahendab NEWSru.com.
Kahe aastaga Balti riikidesse 68 poodi loonud Euroseti juht Jevgeni Tšitšvarkin sõnas, et maailmavallutuslike plaanide eest peab ikka maksma. „Me ei korda sellist viga uuesti. Me avame kõik poed uuesti ja seda meile olulistes ja kasulikes piirkondades. Peamiselt Moskva lähistel,” selgitas Tšitšvarkin.

Emaettevõttel Euroset on rohkem kui 6000 kauplust üle Euroopa ja Aasia. Eestiis on Techmarketil 23 kauplust.


Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Blogid

Statistika

Teabevara