Fifaa: maksuvõlg jätkusuutlikkust ei mõjuta

Baltimaades spordi ja vaba aja kaubamärke
esindava AS Fifaa juhataja Lauri Lillevars kinnitas aripaev.ee-le, et üle 600
tuhande kroonine maksuvõlg ei oma ettevõtte jätkusuutlikkusele mõju.

„Antud võlg on siiski ainult vähemusosa meie igakuisest jooksvast maksukohustusest ning ei oma ettevõtte jätkusuutlikkusele mõju,“ nentis Lillevars ning põhjendas võla tekkimist igapäevase äritegevusega. „Näiteks kuu lõppu satub suurem kaupade import, mida ei jõua samal perioodil realiseerida. Aga kindlasti mõjutab likviidsust ka "kõik on kõigile võlgu" olukord.“

Aripaev.ee küsimusele, millal plaanitakse maksuvõlg kustutada, vastas juhataja, et võlg kavatsetakse tasuda hiljemalt käesoleva kuu lõpuks.

Fifaa esindab selliseid spordi ja vaba aja kaubamärke nagu And1, Russell Athletic, Skechers Footwear ja Spalding. Ettevõtte maksuvõlg oli krediidiinfo andmetel eilse kuupäeva seisuga 609 346 krooni, millele lisandub ka intress.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Blogid

Statistika

Teabevara