Fifaa: maksuvõlg jätkusuutlikkust ei mõjuta

Baltimaades spordi ja vaba aja kaubamärke
esindava AS Fifaa juhataja Lauri Lillevars kinnitas aripaev.ee-le, et üle 600
tuhande kroonine maksuvõlg ei oma ettevõtte jätkusuutlikkusele mõju.

„Antud võlg on siiski ainult vähemusosa meie igakuisest jooksvast maksukohustusest ning ei oma ettevõtte jätkusuutlikkusele mõju,“ nentis Lillevars ning põhjendas võla tekkimist igapäevase äritegevusega. „Näiteks kuu lõppu satub suurem kaupade import, mida ei jõua samal perioodil realiseerida. Aga kindlasti mõjutab likviidsust ka "kõik on kõigile võlgu" olukord.“

Aripaev.ee küsimusele, millal plaanitakse maksuvõlg kustutada, vastas juhataja, et võlg kavatsetakse tasuda hiljemalt käesoleva kuu lõpuks.

Fifaa esindab selliseid spordi ja vaba aja kaubamärke nagu And1, Russell Athletic, Skechers Footwear ja Spalding. Ettevõtte maksuvõlg oli krediidiinfo andmetel eilse kuupäeva seisuga 609 346 krooni, millele lisandub ka intress.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Nicorex Baltic otsib HULGIMÜÜGI VALDKONNA JUHTI

M-Partner HR OÜ

01. august 2017

Tarkvara

Majandustarkvara Profit – kõik mida ettevõtte juhtimiseks vajad

Majandustarkvara Profit pakub oma klientidele tasuta tarkvarauuendusi ja kasutajatuge, mis tähendab, et Profiti kliendid täiendavate lisakulutustega arvestama ei pea ning saavad alati töötada kõige kaasaegsema tarkvaraversiooniga. 

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Statistika

Käsi­raamatud