Fifaa: maksuvõlg jätkusuutlikkust ei mõjuta

Baltimaades spordi ja vaba aja kaubamärke
esindava AS Fifaa juhataja Lauri Lillevars kinnitas aripaev.ee-le, et üle 600
tuhande kroonine maksuvõlg ei oma ettevõtte jätkusuutlikkusele mõju.

„Antud võlg on siiski ainult vähemusosa meie igakuisest jooksvast maksukohustusest ning ei oma ettevõtte jätkusuutlikkusele mõju,“ nentis Lillevars ning põhjendas võla tekkimist igapäevase äritegevusega. „Näiteks kuu lõppu satub suurem kaupade import, mida ei jõua samal perioodil realiseerida. Aga kindlasti mõjutab likviidsust ka "kõik on kõigile võlgu" olukord.“

Aripaev.ee küsimusele, millal plaanitakse maksuvõlg kustutada, vastas juhataja, et võlg kavatsetakse tasuda hiljemalt käesoleva kuu lõpuks.

Fifaa esindab selliseid spordi ja vaba aja kaubamärke nagu And1, Russell Athletic, Skechers Footwear ja Spalding. Ettevõtte maksuvõlg oli krediidiinfo andmetel eilse kuupäeva seisuga 609 346 krooni, millele lisandub ka intress.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara