Viljandi uue kaubanduskeskuse suurüürnikuks saab Rimi

Viljandisse ehitatava kaubanduskeskuse
Eiffel suurüürnikuks saab poolte vahel allkirjastatud lepingu kohaselt kümneks
aastaks Rimi Eesti Food AS, teatasid Eiffeli Keskus ja Rimi.

"Meievahelised läbirääkimised algasid juba eelmisel aastal ning paari nädala eest saime paika lõplikud üürilepingu tingimused,“ rääkis lepingust Eiffeli keskust ehitava SLR Keskuse juhatuse liige Tiit Säga.

„Eiffelist saab Viljandi suurim kaubanduskeskus. Sellega oli ka põhjendatud meie huvi keskusesse asumise vastu,“ põhjendas lepingu sõlmimist Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuht Evelin Mägioja. „Meie eesmärk on pakkuda Viljandi elanikele kvaliteetset kaupa ning teenuseid,“ selgitas Mägioja.

10 000ruutmeetrisest keskusest võtab Rimi enda alla ligikaudu poolteist tuhat ruutmeetrit. Lisaks Rimile tulevad kaubanduskeskusesse rõiva-, kodutarvete- ja elektroonikakauplused ning muud teenusepakkujad. Keskusesse asuvad ka toitlustusfirmad, mänguasjade ja lastekauplused.

Eiffeli Keskuse ehitus algab 2009. aasta alguses ja valmib sama aasta lõpus.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara