Hesburger: meil müük langenud ei ole

Kiirtoidurestoranide ketis Hesburger on ka
sel aastal näha kasvunumbreid, küll mitte nii suuri kui aasta või kaks tagasi,
kuid siiski.

„Iseenesest on olukord selline, et need inimesed, kes käivad kogu aeg väljas söömas, on hakanud käima odavamates kohtades, ja need, kes käisid odavamates kohtades, söövad nüüd kodus. Meil müük langenud ei ole,“ rääkis Hesburgeri arendusjuht Toomas Veersalu.

Seega on olukord suhteliselt tasakaalustatud ja mõne võrra on käive ka kasvanud. Burgeriketi arendusdirektori andmetel ei ole müügikasv olnud küll nii suur kui aasta või kaks tagasi, samas ei saa ka kurta.

Veersalu sõnul on mõneti tulemustele kaasa aidanud ka see, et majandus hakkab kriisi minema, mis toob kaasa toorainete hinnalanguse. Praegu seda veel toimunud ei ole, kuid mees usub, et küll see peagi tuleb. Vähemalt viimasel ajal ei ole enam olnud tõusu. Samuti mõjub tegevusele hästi tööjõuturu parem seis. „Töötajaid on rohkem saada ja palgasurve ei ole seega ka nii tugev,“ sõnas ta.

Üldiselt Hesburgeri esindaja firmat kuigi suureks võitjaks majanduslanguses ei pea. Olukord on normaalne. „Aga majandus ei ole ka eriti hullu seisus. Kui peaks tulema 5-6% langus, siis vähenevad kindlasti ka meie tulud,“ märkis Veersalu ja lisas, et sellisesse stsenaariumi ta siiski ei usu.

Et majandust ka omalt poolt veidi turgutada, ostab Hesburger võimalikult palju toorainet kohalikelt tootjatelt. „Anname sellega kohalikele tööd, nemad teenivad sellega raha ja tulevad siis ehk enam ka meile sööma,“ oli Veersalu optimistlik.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Nicorex Baltic otsib HULGIMÜÜGI VALDKONNA JUHTI

M-Partner HR OÜ

01. august 2017

Tarkvara

Grossi Toidukaubad: tööajaarvestus muutus kordi lihtsamaks

Grossi Toidukaupade poeketi operaatorfirma OG Elekra AS võttis suvel kasutusele uudse Begin’i tarkvararakenduse, mis muudab aeganõudva tunni- ja tükitöö arvestuse paberil automatiseerituks igakuiseks tööaruannete esitamise ning palgaarvestuse ajakokkuhoidvamaks ja läbipaistvamaks.

Majandustarkvara Profit – kõik mida ettevõtte juhtimiseks vajad

Majandustarkvara Profit pakub oma klientidele tasuta tarkvarauuendusi ja kasutajatuge, mis tähendab, et Profiti kliendid täiendavate lisakulutustega arvestama ei pea ning saavad alati töötada kõige kaasaegsema tarkvaraversiooniga. 

Statistika

Käsi­raamatud