Neinar Seli Tasku ärikeskust hakkab juhtima Veiko Keerberg

Ligi miljard krooni maksvat 50
000ruutmeetrise pinnaga ärikompleksi, mis hõlmab augusti lõpus Tartus avatavat
Tasku keskust ja Pläsku ärihoonet hakkab juhtima Veiko Keerberg.

Emajõe Ärikeskust koordineeriva Estiko kontserni pikaaegse töötaja Veiko Keerbergi ülesanneteks saab olema kogu ärikompleksi majandamine, Tasku keskuse turundustegevuste juhtimine, suhtlus üürnikega ning valduste operatiivjuhtimine, teatas firma.

Veiko Keerbergi sõnul on linnarahva jaoks avatava Tasku keskuse kõige atraktiivsem osa 16 000-ruutmeetrit hõlmav moe- ja vabaajakeskus koos regiooni esimese kinokeskusega. „Tasku kompleks on niivõrd multifunktsionaalne ja suur projekt, et see ei ole võrreldav ühegi teise keskusega linnas. Minu esimene eesmärk, koondada kokku linna kõige esinduslikum ja laiem moekaupade valik, on täidetud. Edasi Tasku juhina on minu ülesanne kompleksis tegutsevate büroode, kaupluste, teenindus- ja toitlustusettevõtete vahel sünergia tekitamine ja hoidmine. Tasku moe- ja vabaajakeskuse külastajate arvuks prognoosime tööpäevadel 12 000 inimest päevas ning nädalavahetusel vähemalt 15 000 inimest päevas. Konkurendid on küll suured, kuid Tasku toob täiesti uue mõõtme, uued brändid, meelelahutuse ning asub linna kõige atraktiivsemas asukohas,“ ütles Keerberg.

Keerbergi kinnitusel on Tasku eesmärk saada nii moekaupade kui meelelahutuse turul Lõuna-Eesti inimeste jaoks esimeseks valikuks. „Tasku hakkab pakkuma kvaliteetset ja trendikat moodi tuntud brändidelt, mis täna Tartus esindatud pole ning sisaldab lisaks viie saaliga Cinamon kinole ka viite erineva suuruse ja valikuga söögikohta, mille hulgas Lõuna-Eesti suurim pubi ja buffeerestoran. Kindlasti täidab meelelahutuslikku funktsiooni ka kümne saaliga konverentsikeskus, kus lisaks konverentsidele saab korraldada kontserte, näitusi ja muid üritusi,“ lisas Keerberg.

„Kuna kõrvalasuva Pläsku ärihoone üüripinnad on 100 protsenti täis, siis avame Taskus ka 4700 ruutmeetrit A+ kvaliteediklassi uusi kontoripindasid. „Põhiosa uutest kontoripindadest on juba broneeritud, suurematest uutest üürnikest avab Taskus sügisel näiteks uksed Medicum perearstikeskus,“ lisas Keerberg.

Veiko Keerberg on Taskut arendava Estikoga seotud olnud 2000. aastast. Veiko Keerberg on töötanud Kaubahalli, E Kaubamaja ning Emajõe Ärikeskuse projektijuhina. Enne Tasku juhiks saamist vastutas Keerberg Estiko Kinnisvarahaldus OÜ juhatajana Estiko haldusmeeskonna juhtimise eest.

Augusti lõpus valmiva Tasku kompleksi teised ametikohad täidetakse olemasoleva Estiko personalistruktuuri baasil. Koos üürnikega saab Tasku keskuses tööd vähemalt 500 inimest.

Tartu linnakeskmes asuvate Riia ja Turu tänavate ristumiskohas augusti lõpus avatav Tasku kompleks sisaldab Tartu esimest viie saaliga Cinamon kinokeskust ligi 40 rõivapoodi ja teenindusasutust ning viite toitlustuskohta. Kokku 60 000-ruutmeetrise üldpinnaga hoonetekompleks sisaldab lisaks Lõuna-Eesti suurimat 410 kohalist Dorpat hotelli ja spaad ning ka bussijaama. Keskuse kliente teenindab hea juurdepääsuga eritasandiline parkimismaja, kus saab olema üle 500 parkimiskoha. Jalakäijatele on tagatud sissepääs keskusesse neljal suunal.

Tasku hoone arhitekt on Kalle Rõõmuse arhitektuuribüroo ja ehitaja YIT Ehitus.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik!

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara