Ervin Nurmela: ütlesime kahele reklaamikliendile ära

OÜ Tasuta Vihik juhatuse liige Ervin
Nurmela ütles aripaev.ee-le, et projekti ettevalmistamise käigus keeldus
firma kahest reklaamist, kuna ei pidanud neid noortele sobivaiks.

"Reklaam noortele tekitab alati küsimusi ning õigustatult. Tasuta Vihiku poolt saan öelda, et oleme sellega arvestanud. Esimese tiraaži puhul ütlesime kahele ettevõttele reklaamisoovi ära ning ühel palusime muuta reklaami kujundust sobilikumaks," hajutas Nurmela lapsevanemate kartusi.

"Oleme kindlalt välistanud näiteks Valemivihikus ilmunud Hustler energiajoogi sarnased reklaamid, mis õigustatult tekitavad lapsevanemates pahameelt," ütles Nurmela.

Igapäevaelus Pro Kapitali peajuristina töötav Nurmela ütles samas, et otsustas tasuta vihikute äris kaasa lüüa, kuna pidas algatust suurepäraseks. "Tasuta õppevahendeid ei ole kooliõpilastele keegi senini pakkunud ning projekti käimalükkamine oli suurepäraseks kogemuseks," ütles Nurmela ja lisas, et Martin Toding omas vihikuäri käivitamiseks vajaliku kogemust, tahet ning võimalust projekti vedada.

"Martin on olnud kolm aastat turunduse õppejõud ning kuulunud näiteks ka autorendi ettevõtte Avis juhtkonda," kiitis Nurmela oma äripartnerit. Kui Toding tegeleb ettevõtte igapäevase juhtimisega, siis Nurmela kujundab OÜ Tasuta Vihik üldstrateegiat ning vahendab vajalikke kontakte.

"Muid eeskujusid meil kõrvale võtta ei olnud, seega tuli kogu kontseptsioon endal välja mõelda," rääkis Nurmela äriidee päritolust. "Kuivõrd idee on koolivihikuid tasuta pakkuda, siis saab see võimalik olla üksnes tänu projektis osalevate eraettevõtete ning ametiasutuste panusele," märkis ta.

Esialgu soovib OÜ Tasuta Vihik reklaamimüügist katta vaid jooksvad kulud ning saada raha laienemiseks üle Eesti. "Paaril esimesel aastal ei ole finantsprognoosides kasumit ette nähtud. Tehtud investeeringute tagasiteenimine sõltub projekti edasisest käekäigust, omanikud on sellega arvestanud," rääkis Nurmela oodatavast käibest ning kasumimarginaalist.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara