Saaremaa Lihatööstus otsib toodangule välisturgu

Saaremaa Lihatööstus võib hakata sigu sisse
ostma ka Hiiumaalt, kui õnnestub tööstuse plaan müüa toodangut välisturule.

“Kavas on hakata toodangut eksportima,” ütles Oma Saarele Saaremaa Lihatööstuse omanik Vjatšeslav Leedo. “Eriti Venemaa suunalt on käidud meid korduvalt vaatamas ja soovitud meie toodangut osta, aga praeguse olukorra juures ei saa tagada stabiilset tarnet,” rääkis Leedo. Pole mõistlik palgata töötajaid ja hakata ekspordiks tootma olukorras, kus ühel hetkel ei pääse toodang üle piiri, selgitas ta.

Leedo sõnul käivad lihatööstusel praegu turuotsingud Lätis, Leedus, Soomes, Ukrainas ja Gruusias. “Maailm on lahti, kontaktid olemas ja toodang on meil hea ja puhas,” rääkis tööstuse omanik, kelle sõnul lisanduvad ettevõtte sortimenti aasta pärast ka Saaremaal kasvatatud lihaveise tooted.

Leedo kinnitas, et lihatööstuse partneriks toorainega varustamisel jääb ka pärast Raul Maripuu lahkumist tööstuse juhi kohalt Maripuule kuuluv seakasvatuskontsern. “Koostöö Saaremaa seakasvatusettevõtetega jätkub. See on meile kasulik ja see on temale kasulik,” lausus Leedo.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara