Iivi Saar: hüpermarketid on suured raharöövlid

Selveri tegevjuhi Iivi Saare sõnul on
praegu tendents, et kliendid püüavad oma rahakotis korda luua ja väldivad
pikemaid shoppamisi hüpermarketites, kuna need on suhteliselt suured
raharöövlid.

Saar kommenteeris Prisma laiendust, et kas supermarket on Tallinnas kahe ja poole tuhande ruutmeetriga või suurem, kuid tegelikult on igasuguses kaupluses võimalik soodsaid hindu pakkuda.

„Teiseks üritavad kliendid ikkagi praegu oma rahakotis korda luua ja pigem püüavad vältida pikemaid shoppamisi ja tihedamat käimist suuremates super- ja hüpermarketites. Mis seal salata, need on suhteliselt suured raharöövlid," märkis ta.

"Tulles piima juurde, jõutakse enne päris palju kohti läbi käia, seetõttu oleme ka meie oma super- ja hüpermarketites näinud, et kindlasti on pluss väiksemal supermarketil, kus sa võtad oma piima ja saad selle õige hinnaga kätte,“ rääkis Saar.

„Ikkagi sellistest keskustest proovivad inimesed kaugemal hoida, selleks, et ahvatlustest eemale hoida, selline on meie arvamus,“ rõhutas Saar.

„Kindlasti inimesed käivad ja vaatavad ning kellele meeldivad pikad jalutuskäigud kauplustes, need lähevad hüpermarketisse, aga need, kes tahavad kiiremalt ja konkreetsemalt oma asjad osta, ilmselt sellele liimile ei lähe. Kui enne võib-olla tõesti polnud midagi teha ja raha oli ka rohkem, siis kindlasti käidi rohkem,“ rääkis Selveri juht.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Nicorex Baltic otsib HULGIMÜÜGI VALDKONNA JUHTI

M-Partner HR OÜ

01. august 2017

Tarkvara

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Majandustarkvara Profit – kõik mida ettevõtte juhtimiseks vajad

Majandustarkvara Profit pakub oma klientidele tasuta tarkvarauuendusi ja kasutajatuge, mis tähendab, et Profiti kliendid täiendavate lisakulutustega arvestama ei pea ning saavad alati töötada kõige kaasaegsema tarkvaraversiooniga. 

Statistika

Käsi­raamatud