Iivi Saar: hüpermarketid on suured raharöövlid

Selveri tegevjuhi Iivi Saare sõnul on
praegu tendents, et kliendid püüavad oma rahakotis korda luua ja väldivad
pikemaid shoppamisi hüpermarketites, kuna need on suhteliselt suured
raharöövlid.

Saar kommenteeris Prisma laiendust, et kas supermarket on Tallinnas kahe ja poole tuhande ruutmeetriga või suurem, kuid tegelikult on igasuguses kaupluses võimalik soodsaid hindu pakkuda.

„Teiseks üritavad kliendid ikkagi praegu oma rahakotis korda luua ja pigem püüavad vältida pikemaid shoppamisi ja tihedamat käimist suuremates super- ja hüpermarketites. Mis seal salata, need on suhteliselt suured raharöövlid," märkis ta.

"Tulles piima juurde, jõutakse enne päris palju kohti läbi käia, seetõttu oleme ka meie oma super- ja hüpermarketites näinud, et kindlasti on pluss väiksemal supermarketil, kus sa võtad oma piima ja saad selle õige hinnaga kätte,“ rääkis Saar.

„Ikkagi sellistest keskustest proovivad inimesed kaugemal hoida, selleks, et ahvatlustest eemale hoida, selline on meie arvamus,“ rõhutas Saar.

„Kindlasti inimesed käivad ja vaatavad ning kellele meeldivad pikad jalutuskäigud kauplustes, need lähevad hüpermarketisse, aga need, kes tahavad kiiremalt ja konkreetsemalt oma asjad osta, ilmselt sellele liimile ei lähe. Kui enne võib-olla tõesti polnud midagi teha ja raha oli ka rohkem, siis kindlasti käidi rohkem,“ rääkis Selveri juht.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara