Kalevi kommipood ajas elanikud närvi

Majaelanike vastuseisu tõttu pidi Kalevi
kommivabrik loobuma Tartu kesklinnas kohviku avamise mõttest ja leppima vaid
kommipoega, ent ka sellele on kaheksa Küüni ja Poe tänava nurgal elavat inimest
vastu.

Endise Ugandi kingapoe ruumid, mis sel kevadel vabanesid, otsustas linnavalitsus anda ASile Kalev Chocolate Factory, et seal võiks avada kohviku-kommipoe, kirjutas Tartu Postimees.

Kuna ruumide senine kasutusotstarve oli tööstuskaupade pood, tuli see muuta toidukaupluseks, selleks pidi linn aga küsima arvamust samas majas elavatelt inimestelt, kuid nende vastus oli üllatav: linnavarade osakond sai üheksa elaniku allkirjaga lakoonilise kirja, et nemad ei ole ruumide kasutusotstarbe muutmisega nõus. Mitmed elanikud kartsid, et esmalt võib ruumidesse tulla küll vaid kohvik, hiljem aga juba mõni kõrts ja siis pole elanikel enam võimalik milleski kaasa rääkida, veidi hiljem jõudis linnavarade osakonda uus kiri kaheksa elaniku allkirjaga, seal olid ka vastuseisu põhjendused: toidupood häirib elanikke pikema lahtiolekuaja tõttu rohkem kui tööstuskaupade pood, lisaks on toidupoel suurem veekasutus, mis koormaks liigselt maja niigi ülekoormatud kanalisatsiooni, ka kaasneks poega suurem pakenditaara hulk.

ASi Kalev Chocolate Factory jaemüügi juht Janar Rodima rääkis, et Kalevil pole seni olnud majaelanikega probleemi üheski linnas, kus nende kommipoed asuvad. «Ühtegi probleemi ei ole tekkinud isegi kohvikute puhul,» lisas ta.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara