Politsei nõuab Maxima poelt alkoholi müügi loa äravõtmist

Politsei taotleb Maxima poodidelt Tallinnas
alkoholimüügi loa äravõtmist.

Alkoholiseaduse rikkumise eest nõuab politsei Maximale liigsuurt karistust, on firma seisukoht.

Põhja Politseiprefektuuri prefekt Elmar Vaher tegi Tallinna linnavalitsusele esildise Maxima Eesti OÜ alkohoolse jaemüügi märke kustutamise otsustamiseks. Politsei hinnangul tuleks keelustada alkoholi müük Maxima kauplustes seoses sellega, et 30. juulil käesoleval aastal ostis 16-aastane noormees Maxima Tammsaare tee kauplus neli pudelit õlut.

"Tegu on äärmiselt kahetsusväärse juhtumiga. Maxima on teinud kõik selleks, et sellist probleemi oma kauplustes vältida. Oleme alaealisele akoholi müüki pidanud alati väga suureks ohuks ning püüdnud seda ennetada. Oleme teavitanud müüjaid alkoholi jaemüüki puudutavatest seadustest ja määrustest. Kõik Maxima müüjad on teadlikud alkoholi jaemüügi korrast ning kinnitanud oma iskiklikku vastutust ka allkirjaga. Vabandame kõikide ees ja loodame meie klientide ja üldsuse mõistvale suhtumisele. Omalt poolt teema kindlasti ka edspidi kõik, et sellise probleemi tekkimise võimalust minimaliseerida. Kindlasti oleme valmis tegema koostööd politsei ja linnavalitsusega, et alkoholi tarbimine Eestis väheneks ning seisame tulevikus sellegi eest, et koostöös omavalitsustega pakkuda noortele motivatsiooni ja võimalusi oma vaba aja paremaks sisustamiseks," seisis firma saadetud kommentaaris.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara