ABB kasum kasvas veerandi võrra

ABB Grupi tänavuse aasta kolmandas
kvartalis kasvasid kahekohalise numbri võrra nii puhaskasum, müügitulu, kasum
enne intresse ja makse kui ka rahavood.

ABB Grupp teatas täna, et ettevõtte puhaskasum kasvas 2007. aasta III kvartali tulemustega võrreldes 26% võrra, 927 miljoni dollarini, rahavood 1,1 miljardi dollarini.

Kolmanda kvartali kasum enne intresse ja makse kasvas võrreldes aasta varasemaga 25%, ulatudes 1,3 miljardi dollarini (15,6 miljardi kroonini), kasumimarginaal tõusis eelmise aastaga võrreldes ligikaudu ühe protsendi võrra. Ettevõtte müügitulu kasvas võrreldes eelmise aasta sama kvartaliga 22%.

Tellimuste arv energeetikatoodete osas näitas jõulist kasvu kõikides regioonides, enamikul turgudel kasvas ka automaatikatoodete müük. Suurte projektide osas võrreldes aastatagusega edasiminekut ei olnud. Tulenevalt maailmamajanduse ebastabiilsest olukorrast vähenesid osade ABB klientide investeeringud energiainfrastruktuuridesse ja tööstusesse.

„Kolmanda kvartali kaalukad tulemused müügitulu, kasumi ja rahavoogude kasvu osas näitavad suutlikkust edukalt tegutseda kõigis meie ärivaldkondades,“ märkis kontserni tegevdirektor Joe Hogan. „Olen veendunud, et meie pikaajalised sihid aidata klientidel laiendada ja uuendada energeetikavaldkonna infrastruktuure, tõsta tööstustootlikkust ja vähendada keskkonnamõjusid toovad meile jätkuvalt tulu.“

Hogan lisas, et täna on veel vara öelda, kuidas mõjutab praegune segadus finantsturgudel ABB tegevust säiltades siiski positiivse meele.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Blogid

Statistika

Teabevara