Kanal 2: uus reklaamiseadus tunda ei anna

Kanal 2 reklaamidirektor Anne Linnamägi
ütles aripaev.ee-le, et kuna lahjat alkoholi turundatakse enamasti
suvel, siis praegu pole uus seadus kanali reklaamimahtudele
negatiivset mõju avaldanud.

"Kuna õlle ja veini reklaam pole novembris nii suur, siis seetõttu neid muudatusi praegu väga palju pole. Sesoonsuse tõttu ei anna see ennast praegu tunda," ütles ta.

"Suveks on aga kõik plaanid ja strateegiad ümber tehtud, võtame ikkagi hooaja korraga," sõnas Linnamägi.
Ta lisas, et otseselt pole seaduse muudatus kanali reklaamimahtusid mõjutanud.

"SMS-laenuandjad peavad oma klippe natuke muutma. SMS-laenuandjatega tekkis paus tegelikult juba natuke varem, see on vähenenud juba oktoobrist võrreldes kevade või suvega," rääkis ta.

"Pigem on see pool, et üldise majanduse tingimused on muutunud, ja teine pool, et igat firmat huvitab ka rahva suhtumine. Siin on väga palju mõjutegureid," rääkis Linnamägi. Seda on raske öelda, millal SMS-laenu reklaamid jõulisemalt ekraanile tagasi tulevad, lisas ta.

Uus reklaamiseadus reguleerib ka SMS-laenude andmist. Igas reklaamis, millega teavitatakse oma valmisolekust anda tarbijale laenu kuni 10 000 krooni või mille tagasimaksmise maksimaalne tähtaeg on kuni kuus kuud, tuleb ära näidata krediidi kulukuse määr, lisades vajaduse korral vastavaid näiteid. Seega tuleb seaduse järgi anda laenu võtjale teada, kui kulukaks laen talle tegelikult läheb.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara