Siimon: loogiline oleks katuste pakkumine ka Valgevenes

Katuseid tootva ESCO AS/Weckman
Eesti juhataja Peep Siimon kommenteeris aripaev.ee-le, et nad
otsivad Valgevenes sobivaid äripartnereid, aga suuri investeeringuid veel
ei plaani.

"Täna meil ärikontakte Valgevenega ei eksisteeri. Küll aga Valgevene naabrite Venemaa ja Leedu turgudel on Weckmani katusetooted väga tuntud. Seetõttu leiame, et loogiline areng oleks äritegevuse arendamine ka Valgevenes. See ei saa ilmselt kerge ja väga kiire protsess olema. Me hindame ja analüüsime omad võimalused ning seejärel alustame aktiivsema turule sisenemise tegevusega, ütles Siimon.

Siimon lisas ka, et visiidi eesmärk oli tutvuda kohaliku turuga ning luua uusi kontakte. "Konkreetselt selle visiidi ajal soovisime kohapeal näha ja saada informatsiooni Valgevene turu, majanduselu kohta ning loomulikult ka leida potentsiaalseid koostöökontakte. Hetkel suuremaid investeeringuid Valgevenesse ei planeeri. Pigem keskendume sobiva koostööpartneri leidmisele."

Siimon viibis 3.-7. novembrini koos teiste Eesti ärimeestega Valgevenes.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara