Hyundai Mipolt tellitakse konteinerlaevade asemel muud

Maailma suurim laevaehitaja Hyundai Mipo
Dockyard teatas, et kunded asendavad konteinerlaevade tellimused teiste
laevatellimustega, kuna globaalne nõudlus tarbekaupade järgi langeb, vahendab
Bloomberg.

Üks Euroopa klient asendas kuue konteinerlaeva tellimuse kahe kemikaalide tankeri ja kolme LPG alusega. Uue lepingu summaks on 391 miljonit dollarit ehk 35 mln enam, kui oli eelmise lepingu suurus.

Kaubaveoliine ootab konteinerite veohinna langus kuna turul valitseb laevade pakkumise üleküllus ning samal ajal aeglustub nõudlus mänguasjade, arvutite ja kodumasinate järgi.

„Tellimuste ringitegemine näitab, kui nõrk on konteinervedude turg,“ ütles Good Morning Shinhan Securitiese analüütik Cho In Carp. „Mipole on see hea, kuna kemikaalide ja LPG tankerite marginaalid on konteinerlaevade omadest paremad.“

Hyundai Mipo aktsia hind tõusis Söulis enne börsiteadet 3,2 protsenti, 129 000 wonile. Tänavu on aktsia kukkunud 55 protsenti.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Blogid

Statistika

Teabevara