Hyundai Mipolt tellitakse konteinerlaevade asemel muud

Maailma suurim laevaehitaja Hyundai Mipo
Dockyard teatas, et kunded asendavad konteinerlaevade tellimused teiste
laevatellimustega, kuna globaalne nõudlus tarbekaupade järgi langeb, vahendab
Bloomberg.

Üks Euroopa klient asendas kuue konteinerlaeva tellimuse kahe kemikaalide tankeri ja kolme LPG alusega. Uue lepingu summaks on 391 miljonit dollarit ehk 35 mln enam, kui oli eelmise lepingu suurus.

Kaubaveoliine ootab konteinerite veohinna langus kuna turul valitseb laevade pakkumise üleküllus ning samal ajal aeglustub nõudlus mänguasjade, arvutite ja kodumasinate järgi.

„Tellimuste ringitegemine näitab, kui nõrk on konteinervedude turg,“ ütles Good Morning Shinhan Securitiese analüütik Cho In Carp. „Mipole on see hea, kuna kemikaalide ja LPG tankerite marginaalid on konteinerlaevade omadest paremad.“

Hyundai Mipo aktsia hind tõusis Söulis enne börsiteadet 3,2 protsenti, 129 000 wonile. Tänavu on aktsia kukkunud 55 protsenti.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Nicorex Baltic otsib HULGIMÜÜGI VALDKONNA JUHTI

M-Partner HR OÜ

01. august 2017

Tarkvara

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Majandustarkvara Profit – kõik mida ettevõtte juhtimiseks vajad

Majandustarkvara Profit pakub oma klientidele tasuta tarkvarauuendusi ja kasutajatuge, mis tähendab, et Profiti kliendid täiendavate lisakulutustega arvestama ei pea ning saavad alati töötada kõige kaasaegsema tarkvaraversiooniga. 

Statistika

Käsi­raamatud