Oksjoniportaal kasutas loata Kaleva Traveli logo

Kaleva Travel tõdes, et neil pole midagi
selle vastu, et oksjoniportaal Paku24 müüs edasi reisifirma kinkekaarti, ent nad
taunivad asjaolu, et lubamatult on kasutatud kinkekaardi reklaamimiseks Kaleva
Traveli logo.

"Me ei ole andnud Paku24 luba oma sümboolika ja logo kasutamiseks," tunnistas Kaleva Traveli tegevdirektor Merike Hallik.

Oleme esitanud Paku24-le järelepäringu sümboolika kasutamise kohta, lisas Hallik. Politseisse või kohtuse Kaleva Travel esialgu minna ei plaani.

Reisifirma juhi sõnul avastati oma logo kasutamine telereklaamist, kus Paku24 oksjonil olevat kaupa tutvustas.

Halliku sõnul on Kaleva Travelil olemas koostöökogemus oksjonikeskkonnaga sendikas.ee, kellega läbirääkimiste tulemusena jõuti kokkuleppele ettevõtte toodete müümise ja logo kasutamise osas.

Paku24 esindaja Meeli Maidla ütles, et ei näe põhjust, miks peaks oksjoniportaal kauba väljastajat selle müümisest teavitama. "Kuskilt otsast õige mõte, aga valesti kasutatud," sõnas selle peale Hallik. Suurimaks probleemiks peab ta ikkagi reisifirma logo ilma loata kasutamist.

Eile kirjutas aripaev.ee, et oksjoniportaal Paku24 kasutas loata Neste kütusekaarti, mida saab omada vaid juriidiline või füüsiline isik enda nimel ning mida pole lubatud edasi anda kolmandatele isikutele. Ka ei olnud oma kinkekaardi müümisest teadlik Automaailm, kes seda aga ära ei keelanud.

Paku24 kodulehel on kirjas, et portaali haldab OÜ Mumak Grupp. Ettevõte peaks kuuluma äriregistri andmetel noormehele nimega Janis Tererovski, kelle aadressiks on märgitud Läti. Domeen Paku24 kuulub EENet andmetel ettevõttele Filifera, mille omanik on Urmas Sääsk ja juhatuse liige Janis Teterovski.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara