Rimi: soomlaste huvi alkoholi järele Eestis võib tõusta

Rimi Eesti Foodsi hinnangul võib uuest
aastast Soomes kerkiv alkoholiaktsiisi tõus tuua Eestisse rohkem turiste.

„Kui hindade vahe suureneb märgatavalt, võib eeldada, et tõuseb soomlaste huvi tulla Eestisse odavamat alkoholi ostma,“ ütles ettevõtte turundus- ja kommunikatsioonijuht Evelin Mägioja.

Mägioja nentis, et kui suur erinevus teatud kaubagruppides oleks Eestis ja Lätis siis käiksid ka paljud eestlased lõunanaabrite juures osturetki tegemas.

Norde Centrumi Rimi on klientide arvu aastaga kasvatanud 6% kuid on suunanud fookuse eelkõige kohalikule kliendile. Soome turistide piirkonda jäävas Rimi Kaubahallis ei ole aasta taguse ajaga klientide arv muutunud.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara