Minister Maripuu reform toob pankadele kümneid miljoneid

Eesti suurematel pankadel avaneb pensionide
kojukandereformi järel võimalus saada endale kümneid tuhandeid kundesid ja koos
nendega võimalus teenida kümneid miljoneid kroone.

Veebruarist hakatakse pensioni pangakontodele kandma ligi 90 000 inimesele. Keskmine pension on sotsiaalministeeriumi andmeil 4291 krooni ja seega peaks pangakontodele iga kuu algul kõlisema umbes 400 miljonit krooni, kirjutas Postimees.

Et seda raha kätte saada või arvete maksmiseks liigutada, tuleks maksta teenustasusid ehk kui igaüks 90 000 inimesest kuus keskmiselt 25 krooni teenustasudena pangale jätaks, siis teeks see aastas 27 miljonit krooni.

Uuringufirma Emor TNS andmeil on 95 protsenti Eesti elanikest pankade kliendid. SEB hinnangul tuleb reformiga pankadele juurde 20 000 – 25 000 päris uut klienti.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara