Selver avas kolmanda kaupluse Lätis

Täna avab Tallinna Kaubamaja AS Lätis
Kurzeme regioonis Kuldiga linnas kolmanda Selveri, kus saab tööd 33 inimest.

Uues kaubanduskeskuses on kaks korrust ning kokku 2677 ruutmeetrit pinda, millest 1442 ruutmeetrit on Selveri kasutuses. Teised üürnikud on looma- ja lillepood, apteek ja lastekauplus.

Selver avas möödunud aasta lõpul kauplused Lätis Ogres ja Rezeknes. 2009. aasta jooksul avab Selver Lätis veel kolm kauplust: Daugavpilsis, Salaspilsis ja Aizkraukles.

ASi Tallinna Kaubamaja mullune käive oli esialgseil andmeil 6,6 miljardit krooni, kasvades aastaga 11%. Ettevõtte kasumlikkus vähenes.

A-Selveri juht Iivi Saar kui ka Tallinna Kaubamaja ASi Raul Puusepp märkisid eelmise aasta majandustulemusi kommenteerides, et tempot on võrreldes aasta tagasi tehtud plaanidega veidi maha võetud, kuid vaikselt siiski laienetakse. "Lisaks kahele uuele Eesti Selverile – jaanuaris avame Narva Soldino Selveri ja märtsis Kakumäe Selveri –, jätkub Selveri laienemine Lätis," ütles Saar nädal tagasi.

Selveri super- ja hüpermarketite 2008. aasta Eesti ja Läti konsolideeritud käive kasvas 4,3 miljardi kroonini, mis on 15% enam kui aasta varem.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara