MAXIMA Eestil uus juht

MAXIMA Eesti OÜ tegevjuhiks sai VP
Grupi asutaja ja aktsionär Renatas Vaitkevicius (46).

Vastse juhatuse esimehe Renatas Vaitkeviciuse sõnul läheb kaupluseketil hoolimata üldisest tarbimise vähenemisest Eestis hästi, teatas Maxima. Vaitkeviciuse kinnitusel lisab kaubakett oma kaubavalikusse uusi Eesti tooteid ning seda mitte ainult kohalikul turul vaid ka Lätis, Leedus ja Bulgaarias.

Vaitkevicius lõpetas 1985. aastal Kaunase Tehnikaülikooli ning on olnud pärast seda seotud erinevate jaekaubandusprojektidega. 1992. aastal asutas Vaitkevicius koos teiste aktsionäridega kaupluseketi VP Market, töötades seal kuni 2002. aastani. Hiljem töötas Vaitkevicius teiste VP Grupi ettevõtete juures, juhtides muuhulgas Euroapteegi keti rajamist Eestisse. Viimased kaks aastat vastutas Vaitkevicius VP Grupi kinnisvaraprojektide eest.

Jaemüügiketil MAXIMA on tänase seisuga 437 kauplust. Neist 231 töötab Leedus, 127 Lätis, 51 Eestis ja 28 Bulgaarias. Kõikides riikides töötab kokku üle 27 000 töötaja.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara