ÄP restoranitest: Horisont hiilgab hea teenindusega

Kui olengi olnud Tallinna
kilu shy;karbisilueti taganutja, siis pärast õhtusööki Horisondis sai minust
kõrghoonete veendunud pooldaja: ülalt alla vaade linnale on fantastiline ja
ebatallinlik.

Kui Swiss?teli vastuvõtulaud meid kolmekümnendale korrusele juhatas, olin üllatunud – kas meie maadligi linnas on tõesti nii kõrgeid korruseid?

Horisont on avatud vaid neljapäevast laupäevani ja ainult õhtusöögiks. Õnneks on sealsamas kõrval baar, mis on lahti juba alates teisipäevast – ka baarist avaneb võrratu vaade. Nii et kellel kolme-nelja shy;sajakroonised road üle jõu käivad, saavad ülevat vaadet ka (natuke) odavamalt nautida.
Peale erakordse vaate on Horisondil pakkuda ka keskmisest märksa tugevama ettevalmistusega teenindajad: ette shy;kandja oli menüü kirjeldamisel mitte ainult kompetentne, vaid isegi natuke vaimukas, igatahes tegi seda väga proRestoran Horisont pakub külalistele hoolikalt valitud toorainest valmistatud roogasid ja kaunist Tallinna kilukarbisiluetti.fessionaalselt. Saime soovitused nii parima liha- kui ka kalaroa puhul ja ka veini oskas ta soovitada. Restoran Horisont pakub külalistele hoolikalt valitud toorainest valmistatud roogasid ja kaunist Tallinna kilukarbisiluetti.

Pärast, jah, märkasin, et kõik tema soovitatud söögid-joogid olid ühtlasi ka kõige kallimad, mis mõnevõrra jahutas mu indu soovitusi kuulda võtta. Seepärast keeldusin foie gras’st ja eelistasin kõrvitsaravioolisid ning ka veini valisin oma äranägemise järgi. ÄP restoranitest: Horisont hiilgab hea teenindusega (AVALDADA 06.02)
Pearoogadest valisime välja piimavasika ja Püha Peetri kala. Piimavasikapraad koosnes aeglasel kuumusel hautatud koodilihast ja suurepärasest, oivalisest, hõrgust ribilihast. Ettekandja soovitusel poolküpsena serveeritud liha oli tõesti hea ja huvitav.

Püha Peetri nime kandev ilus valge kala oli aga saanud liigselt nii kuumust kui ka soola ja midagi halvemat on ühele kalale raske soovida. Kõrvitsaravioolid ja magus shy;roaks valitud šokolaadi-fondant olid kõrgetasemelise restorani väärilised, kuid eriliste üllatusteta.

Hinnaline restoran pakkus tellitu juurde omalt poolt kõige shy;pealt sooja niiske käteräti, millega käed puhtaks sai, seejärel kitsejuustu-cappuccino ja vahe shy;käiguks sorbetti. Kingituste üle pole ilus viriseda, aga viimane oli minu arvates liiga magus (ja ka liiga suur kogus) ega suutnud seetõttu täita maitset puhastavat rolli. ÄP restoranitest: Horisont hiilgab hea teenindusega (AVALDADA 06.02)

Sisekujunduses jäid silma kolm restoranides sagedasti kasutatavat kujunduselementi: silmatorkavalt efektsed laevalgustid, mis eriti ei valgusta (menüü lugemine on kehvema nägemisega inimesele paras katsumus), laudade vahel õrnad kardinad ruumijagajatena ja pikk laundžilik diivan. Seda viimast poleks ehk märganudki, kui poleks just sellele istuma juhtunud. Diivan oli aga sügav ja ebamugav, selga polnud võimalik toetada, ilma et peaaegu pikali heidaks.

Kokkuvõttes oli kõik ju kena, aga ei rohkemat, erilisuse shy;tunnet ei tekkinud, kuigi nii koht kui ka rahalised kulutused oleksid seda eeldanud. Roogade tugevaim osa oli eksklusiivne toorainevalik (sellise tasemega hotellirestoran mitte ainult ei saa, vaid ka peab endale seda lubama). Kulinaarne sooritus oli seevastu pigem tavaline, igavavõitu, ime jäi sünÄP restoranitest: Horisont hiilgab hea teenindusega (AVALDADA 06.02)dimata.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara