Tallinna lennujaam arestis Hugo Bossi kaupluse varad

Tallinna lennujaam arestis võlgnevuse tõttu
OÜ-le Versus Invest kuuluva ja lennujaamas asuva Hugo Bossi kaupluse varad.

Tallinna lennujaama finantsdirektor Aarne Orav kinnitas varade arstimist, kuid märkis, et ei soovi pikemalt lennujaama ja kliendi vahelisi asju kommenteerida. Seoses sellega on Hugo Bossi pood antud hetkel suletud, lisas ta.

Versus Investi tegevdirektor Priit Lavits ütles Äripäevale, et tegelikult on lennujaamale võlgu OÜ Aislin, kellelt Versus Invest lennujaamas poepinda üürib. Tema sõnul on Versus Investil ka nõue Aislini vastu.

Urmas Sõõrumaa jäi Äripäevale kommentaari andes napisõnaliseks öeldes vaid, et tal puudub igasugune kontroll ja ülevaade Versus Investi tegemistest.

Ettevõtte majandusaasta aruande kohaselt teenis Versus Invest 2007. aastal 61,7 miljoni kroonise müügitulu juures 2,7 miljonit krooni kasumit.

Versus Investi omanikeks on Hannes Koolile kuuluv AAB VIP Kinnisvara OÜ ning Urmas Sõõrumaale kuuluv U.S.Invest AS. Lisaks Hubo Bossile poodidele opereerib Versus Invest ka Joopi kaubamärgi kauplustega.

Aislin OÜ oli äriregistri andmetel Versus Investi osanik kuni 01.07.2008. Aislini asutaja on Kerri Ulp, kes oli veel eilse kuupäevani ka Aislini ainuomanik.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Statistika

Teabevara