Olga Aasavi endised alluvad kaebavad ümbrikupalga üle

Suurärinaine Olga Aasavile kuuluva Tartu
restorani Rasputini töötajad said ümbrikupalka, kuid avalikuks tegid nad asja
pärast koondamist.

«Kaheksa inimest on kirjaliku lepinguga tööl miinimumpalgaga, kuid nende töötasu on teine,» rääkisid Õhtulehele trahteri endised ja praegused töötajad, kelle sõnul olid tööl veel lisaks neli inimest, kes said ainult ümbrikupalka.

Trahteri allakäik jõudis töötajate teadvusse siis, kui neile öeldi, et maksude kokkuhoiuks alandatakse palgad miinimumi peale, kuid samas lubati neile, et ülejäänud palk antakse kätte ümbrikus.

Lubatud ümbrikke töötajad ei näinud, selle asemel teinud restorani perenaisena tegutsenud Olga Aasav neile ettepaneku kirjutada lahkumisavaldused.

Kuna töötajad polnud nõus koondamishüvitisest ja puhkusetasust loobuma, siis lubas lubas seepeale maksta neile vaid ametliku lepinguga ettenähtud tasu.

Varem on aripaev.ee kirjutanud, et Olga Aasavile kuulub lisaks Rasputinile veel restoran Atlantis ja Pärnus asuv Sunset.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Lihtsam viis e-poe loomiseks

Müü oma tooteid kasutades Eesti suurimat pilve-põhist platvormi! Meie võimas e-poe lahendus annab sulle kõik vajalikud tööriistad ehitamaks endale sobiv e-pood.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara