Presidendi vastuvõtu eelarve jätkuvalt saladus

President Toomas Hendrik Ilves käskis
vabariigi aastapäeva piduliku vastuvõtu ja kontserdi korraldajatel igal juhul
rahasse heaperemehelikult suhtuda ja kõikjalt säästa. Ometi ei ütle presidendi
kantselei siiani, mille arvelt ikkagi kokku hoida kavatsetakse.

Presidendi kantselei avalike suhete juht Kaidi Aher rääkis Äripäevale, et kontserdi ja vastuvõtu lõplik hind selgub alles ürituste järel.

"Kõik ürituste korraldamisega seotud inimesed toimivad nii nagu president Ilves on käskinud - kulutada võrreldes eelmise aastaga vähem. Seda (kokkuhoidu - toim.) saab saavutada ainult siis, kui säästetakse kõikjal," vahendab Aher riigipea mõtet.

Aher täpsusta, kas säästetakse söögilt-joogilt, esinejate ja korraldajate honoraridelt ruumide või helitehnika/muu taolise varustuse rendilt.

Külalisi igatahes varasemaga võrreldes vähem ei kutsuta. Ka Jõhvi kontserdimaja mahutab ligikaudu 800 inimest.

"Mullu toimunud Eesti Vabariigi 90. juubeliaastapäeva ürituste korraldamiseks oli kokku planeeritud ligikaudu kaks miljonit krooni. Kulutused tehti seoses kaitsejõudude paraadi, lipu heiskamise, riiklike teadus- ja kultuuripreemiate kätteandmisega, vabariigi aastapäeva jumalateenistusega Toomkirikus, piduliku kontserdi ja vabariigi presidendi ja Evelin Ilvese vastuvõtuga," ütleb Aher.

Ta lisab, et sel aastal oli juba algselt kavandatud tagasihoidlikuma eelarvega ürituste programm. Kui tagasihoidliku, on teadmata.


Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara