Trükifirma Nordon Print jättis alluvad hätta

Augustis tegevuse lõpetanud trükifirma
Nordon Print töötajate töölepinguid pole siiani lõpetatud ning tööraamatuid pole
inimesed tagasi saanud, seetõttu ei saa nad ka töötushüvitist taotleda.
Firmajuht ise on töötajate andmetel hoopis Venemaale pakku läinud.

Tööinspektsiooni õigusosakonna juhataja Niina Siitami sõnul kaovad raskustesse sattunud tööandjad sageli ära ning ei pruugi välja ilmuda enne, kui olukord rahunema hakkab, kirjutab Postimees.

Pakku minevaid tööandjaid on töövaidluskomisjoni juhataja Enn Reinsalu sõnul kogu aeg olnud, kuid majandussurutise ajal on nende arv kasvanud ning eriti palju on selliseid juhtumeid väikeettevõtetega.

Tema sõnul jäävad selliste ettevõtete töötajad nö pikemaks ajaks ripakile, sest ametlik töösuhe on korrektsel alusel lõpetamata ja seetõttu pole neil õigust töötukassasse pöörduda hüvitise saamiseks ning et tema klientidest ligi 40 protsenti on just sama probleemiga kimpus.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara