Puusepp: laienemist piirame ise, mitte pangad

Me oleme tulenevalt majandussituatsioonist
laiendamise tempot vähendanud - laieneme, kuid senisest konservatiivsemalt,
ütles Tallinna Kaubamaja juht Raul Puusepp.

"Me oleme tulenevalt majandussituatsioonist maailmas laiendamise tempot vähendanud, mis on meie arvates siiski mõistlik. Hea mõte on jätkuvalt tegeleda laienemisega, aga vaadata seda senisest konservatiivsemalt," rääkis Puusepp.

Ta lisas, et mõned kauplused on siiski plaanis avada ka selle aasta jooksul. "Oleme tempot alandanud ja oleme konservatiivsemad," märkis ta.

Puusepp ei kinnitanud, et laienemisplaanidele on pangad pannud piiri peale. "See pole kusagilt kõrvalt tulnud, see on ettevõttesisene otsus," sõnas ta.

"Suure tõenäosusega jaeturg sellel aastal ei kasva, et mitte öelda, et see kukub," rääkis Puusepp jaeturu olukorrast.

"Üsna positiivne hinnang on see, kui turg jääb umbes samale tasemele kui eelmisel aastal, aga võib ka minna halvemini. Erinevates sektorites on see kindlasti erinev, kui me räägime kestvuskaupadest või toidukaupadest või riietest-jalanõudest, siis nihked on sektorite vahel suured," märkis ta.

Puuseppa sõnul jääb sellel aastal kahtlemata kõige stabiilsemaks toidukaubanduse sektor.

Küsimusele, kas ettevõttes jätkavad palgad endiselt alanemist, vastas Puusepp: "Sellele küsimusele ma ei saaks praegu vastata. Erinevad stsenaariumid on täna laual."

"Efektiivistamisega oleme ikkagi tegelenud juba möödunud aasta algusest, aga jõuliseid ja nähtavaid samme me ei ole veel astunud," ütles Puusepp.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Statistika

Teabevara