Silvano juht: Splendos nõuaks suuri investeeringuid

Keerulises majanduskeskkonnas tunneme, et
peame keskenduma eelkõige oma põhiturgudele, selgitas Silvano Fashion
Groupi (SFG) juht Peeter Larin osaluse müüki Poolas.

"Splendos müüakse kogu osalus, mis on meie ainus Poola tütarettevõtja," kinnitas Larin.

"Poola tegevussuuna arendamine lähiaastatel nõuaks suuri investeeringuid ja arvestatavat administratiivset ressurssi. Keerulises majanduskeskkonnas tunneme, et peame keskenduma eelkõige oma positsioonide kaitsmisele olemasolevatel põhiturgudel," lisas ta.

"Poola on meie jaoks jätkuvalt oluline turg, kuid esialgu jätkame Poola suunal tegevust eelkõige koostöös iseseisvate hulgi- ja jaemüüjatega, kelle seas on ka Splendo ostja," märkis Larin.

Ta ütles, et arvestades Splendosse tehtud investeeringuid ootame tehingust raamatupidamislikult pigem kahjumit. "Samas usume, et tehtud investeeringud ei ole ilma asjata, kuna samad poed jätkavad meie toodangu müüki senises mahus, ja on loodud head eeldused koostöö arendamiseks edasimüüjatega."

Lähiaastatel keskendub Silvano oma põhiturgudele, milleks on Venemaa, Valgevene, Ukraina ja Baltikum. "Uutele turgudele laieneme eelkõige koostöös edasimüüjatega, kuid soodsate sisenemisvõimaluste tekkimisel ei välista ka otselaienemist," ütles Larin.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Lihtsam viis e-poe loomiseks

Müü oma tooteid kasutades Eesti suurimat pilve-põhist platvormi! Meie võimas e-poe lahendus annab sulle kõik vajalikud tööriistad ehitamaks endale sobiv e-pood.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara