Mustika keskuse põleng kontrolli all

Mustika Keskuses on põleng kontrolli alla
saadud ja käivad kustutamise järeltööd, teadis Äripäevale rääkida Prisma
Peremarketi pressiesindaja Kadri Lainas.

Põhja-Eesti päästekeskuse pressiesindaja Peeter Randoja sõnul oli tules 1000 ruutmeetrit keskuse pinda ja sama suurel alal on ka katus sisse kukkunud. Praegu tegeletakse kokku kukkunud katuse alla varjuvate tulekollete leidmise ja likvideerimisega.

"Menetlustoimikud tulekahju põhjuste uurimiseks ja tekkekoha kindlaks määramiseks on alustatud. Töögrupp on seal kohal ja menetlus juba toimub," ütles Randoja. Ta lisas, et raske on öelda, mis põhjusel tulekahju tekkis, kuid päästetööde juhi sõnul võis tuli alguse saada laoruumist, kuna seal oli kõige tugevam põlemine.

Majas kedagi põlengu alguses ei viibinud. Kõige suurema põlengu ajal oli kustutamas 9 päästemeeskonda, ligikaudu 15 erinevat päästetehnika autot ja 50 päästetöötajat. Lisaks 10 politseipatrulli ka 2 kiirabiautot. Praeguseks pooled ressursid töölt vabastatud.

Randoja sõnul võib keskuse kogupindala olla 3000 – 4000 ruutmeetrit. See sai tema andmetel vähemalt suitsukahjustusi. Enamus kaupa läheb utiliseerimisele või likvideerimisele, lisas pressiesindaja.

ONOFF Eesti AS turundusjuht Piret Tikand tõdes, et ei ole ise põlengu piirkonnas käinud, kuid läheb sinna peagi. Nende kauplus on Tikandi sõnul siiski maha põlenud. Kui suur on kahju, seda turundusjuht ei kommenteerinud. Tõenäoliselt sai tuli alguse elektrisüsteemist, ütles Tikand, kuid lisas kohe, et täpsemalt selgitab põhjused siiski uurimine.

Täna varahommikul enne kella kuut süttisid Tallinnas Tammsaare teel Mustika keskuse laoruumid, kust tuli levis edasi müügisaalidesse.

Seoses põlenguga, sulgeb politsei liikluseks mõlemas suunas Tammsaare tee osa, mis jääb Mustamäe tee ja Laki tänava vahele. Lisaks suletakse liikluseks Tammsaare tee 116 taga asuv Tammsaare teega paralleelne teelõik, mis jääb Laki tänava ja Mustamäe tee vahele.

Mustika keskus kuulub ettevõttele OÜ Combinent, mille juhatuse liikmed on Andrus ja Aivar Leinmann. Mõned aastad tagasi kirjutas Äripäev, et Combinent ühe omaniku Aleksander Drelli surma järel sai omanikeringi mehe tütar, tuntud kunstnik Nelly Drell. Keskus on kindlustatud ERGO Kindlustuses.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara