Haapsallu ehitatakse hiiglaslik kaubanduskeskus

Aasta pärast peaks Haapsalu külje all uksed
avama Rannarootsi ärikeskus. Kuigi majanduskriis on arendajate tegevust
mõnevõrra mõjutanud, võetakse juba praegu tulevasel ehitusplatsil puid
maha.

Ehitama plaanitakse hakata augustis, vahendab rahvusringhäälingu uudisteportaal "Aktuaalset Kaamerat".

Aasta tagasi tuli avalikuks, et Uuemõisa ja Haapsalu piirile tahetakse ehitada hiiglaslik, kahe jalgpalliväljaku suurune kaubandus-, teenindus- ja vabaajakeskus. Kava tekitas vastakaid arvamusavaldusi. Küll ei meeldinud nimi, ega seegi, et krundil kasvas tammesid. Detailplaneeringu avaliku arutelu tulemusel laekus siiski vaid üks kirjalik vastuväide, allkirju kogusid ka toetajad.

"Nii vallavalitsuse kui ka volikogu otsus tuleneski sisuliselt sellest kogukonna arvamusest. Kuna selle arvamuse suhe oli 1:111 tol hetkel, siis tulid ka sellised otsused: planeering kehtestada," rääkis Ridala abivallavanem Helen Koppa.

Aja jooksul on planeering tundmatuseni muutunud ning kriisiaeg on korrigeerinud ka arendajate plaane. Ühe hooga kavandatud keskus rajatakse praeguse seisuga kahes etapis.

"Esimene etapp on ca 7000 ruutmeetriga kaubanduspinnad, teine etapp on hilisem etapp ja sellest ei oska veel täpsemalt rääkida," ütles Rannarootsi Ärikeskuse juhatuse liige Janno Jaas.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara