Remedia: me ei ole kahtlusalune

Erinevalt ajakirjanduses ilmunud
arvamustest ei ole alkoholitootja Remedia kahtlusalune, teatas ettevõte.

Ettevõtte kinnitab saadetud teates jätkuvalt, et ei ole seadust rikkunud ning on kasutanud vaid ametlikke maksumärke.

AS Remedia loodab, et maksu- ja tolliameti põhjalik, sadu tuhandeid pudeleid ülevaatav kontroll tuvastab ettevõtte tegevuse korrektsuse lähipäevil. Ettevõtte teeb maksu-ja tolliametiga igakülgset koostööd.

AS Remedia avaldab seoses ettevõtte juhatuse liikme Margo Rumaski surmaga kaastunnet tema lähedastele. "36 aastane noor mees sai esmaspäeva hommikul südameataki. See on tragöödia tema perele, lähedastele ja ettevõttele. Me palume ajakirjandusel austada mälestust temast," ütles Remedia juhatuse esimees Aleksandr Skoblov. Tema sõnul on viimasel nädalal toimuv tekitanud Remediale väga suurt kahju, mida kõike ei ole võimalik kroonides kokku arvata. "Me teeme tööd, et taastada usaldust oma partnerite ja klientide silmis, mida oleme kaotanud meisse mitte puutuvate aktsioonide tulemusel. Vabandame kõigi ettevõtete ees, kelle tegevus on samuti olnud seetõttu häiritud, ütles Skoblov.

Riigiprokuratuur teatas Remedia järelpärimise peale, et ettevõtte ei ole kriminaalasjas kahtlustav ning kriminaalasja algatamise ajendiks ei olnud AS Remedia tegevuse uurimine.

AS Remedia tasus möödunud aastal 52 miljoni eest aktsiisimakse. Ettevõtte käive moodustas 2008 aastal 90 miljonit krooni.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Blogid

Statistika

Teabevara