Savisaar: tarbimisele õhutamine positiivne

Tallinna linnapea Edgar Savisaare hinnangul
on Äripäeva plaan inimesi rohkem tarbima õhutada positiivne, sest see aitaks
raske aja üle elada ja paljud töökohad säiluksid seni, kuni majandus taas
sisuliselt tugevnema hakkab.

Homme 400 000 tiraažis ilmuv Äripäeva erileht Kaubandus kutsub inimesi üles rohkem tarbima ja seeläbi majandust elavdama.

"Tarbimisele kutsumisega inimeste säästude ja koondamisrahade arvelt oleks Äripäeva puhul tegemist teatud sotsiaalset liiki majandusprogrammi initsieerimisega, nagu Tallinna linn võttis abipaketi näol vastu sotsiaalsete töökohtade loomiseks," rääkis Savisaar. "Tallinna linn loob sotsiaalsed töökohad, et tööpuudust vähendada. Äripäev loob kunstlikult nn sotsiaalse tarbimise, et ettevõtted ei paneks uksi kinni ja ei vallandaks töötajaid. Need on võrreldavad programmid ja mõlema nende eesmärk saaks olla ainult ajutine leevendus turule."

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara