In Studio Vinumi pidaja läks pankrotti

Eelmisel aastal Hõbelusika
gastronoomiaauhinna pälvinud In Studio Vinum veinirestorani
pidanud Veinikirg OÜ on pankrotis, kinnitas Äripäevale Harju maakohus.

Kohtu sõnul tehti pankrotimäärus 8. aprillil, määrus kuulub viivitamatule täitmisele.

Kohus määras Veinikirg OÜ pankrotihalduriks Martin Pärna. Võlausaldajate esimene üldkoosolek toimub Harju maakohtu Tartu mnt kohtumajas 23. aprillil kell 10.

Pärna sõnul oli pankroti põhjus - nagu viimasel ajal kombeks saanud - "majandusolukorra järsk halvenemine". "Kindlasti ma ei oska öelda, aga praegu ei ole ma midagi sellist välja toonud ega tuvastanud," vastas Pärn küsimusele, kas tegu võis olla juhtimisveaga.

In Studio Vinum tegutseb samas kohas, aga Pärna sõnade kohaselt uue firma alt. "Seal on mingi teine juriidiline keha ja Veinikirg ei tegele selle opereerimisega," lisas pankrotihaldur.

Veinikire osanikud ja juhatuse liikmed olid Imre Uussaar, Rauno Otsepp ja Allar Oeselg. Veel üheks osanikuks oli Risto-Pearu Kooviti osalusega Corvus Holding OÜ.

Samuti on pankrotis ettevõttel krediidiinfo andmetel tänase seisuga 1,85 miljonit krooni tasutama makse ning üle miljoni kroonine maksehäire pangandussektori ees. Samuti ootavad oma osa kolm inkassofirmat, kes kokku tahavad sisse nõuda kuni 350 000 krooni.

Lisaks 2008. aastal pälvitud parima restorani ning parima toidu ja veini kooskõla auhinnale Hõbelusikas on veinirestorani kelner Aron Rahu pälvinud aasta kelneri tiitli 2007. aastal.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara