Täna algas kohvik Moskva pankrotimenetlus

Krediidiinfo andmetel suurtes võlgades
sipleva Kohvik Moskva OÜ pankrotimenetlusele pandi Harju maakohtu määrusega
hääled sisse.

Kohus nimetas ajutiseks pankrotihalduriks Ly Müürsoo ning määras kohtuistungi ajaks 2. juuni. Kohus peatas ka Kohvik Moskva vara suhtes toimuva sundtäitmise ning keelas kohvikul vara käsutamise pankrotihalduri nõusolekuta.

Müürsoo Äripäevale täna kommentaari anda ei saanud, kuna saab kohtumääruse ja Kohvik Moskva materjalid kätte alles homme. Kohviku juhatuse liikmelt Timo Tirsilt ei ole Äripäev oma küsimustele veel vastust saanud.

Pankrotihaldur peab välja selgitama võlgniku vara, kohustused ning kontrollima, kas vara katab menetluse kulud. Suletud on ka kohviku koduleht moskva.ee.

Krediidiinfo andmeil võlgneb Kohvik Moskva maksuametile üle 1,5 miljoni krooni väärtuses makse ning üle 211 000 krooni intressi. Samuti ootavad kohvikult võlgade tasumist kaks inkassofirmat, mis kokku tahavad saada kuni 280 000 krooni. Kohvikul on ka kaks liisinguvõlga suurusjärgus kuni 55 000 krooni ning veel maksehäireid. Tänase päeva seisuga on ettevõttel esitamata üks maksudeklaratsioon.

Selle aasta 1. aprillist kuulub Kohvik Moskva lätlasele Viktors Smirnovsile. Varasemad omanikud Sepo Kuri osalusega Sepnex Grupp OÜ ja Timo Tirsi osalusega Corplink OÜ on ärist lahkunud. Kohvik Moskva juhatuse liiga on äriregistri andmetel endiselt Timo Tirs.


Kohvik Moskva

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

8 põhjust, miks valida PilveNAV

PilveNAV on veebipõhine ja kuutasuline majandustarkvara arenevale ettevõttele, mis kasvab koos ettevõttega. Tarkvara on saadaval valmislahendusena ja taskukohase hinnaga.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara