Electrolux vähendab aastaks 2012& energiatarbimist 15%

Electrolux otsustas, et aastaks 2012
tarbivad kõik tema kontorid, tehased ja laod võrreldes mullusega 15% vähem
energiat.

Energiakokkuhoid aitab Electroluxi grupil säästa üle 150 miljoni krooni aastas. Lisaks lubab kokkuhoid ennetada üle 70 000 tonni süsihappegaasi tekkimist – sama palju heidavad atmosfääri 30 000 autot ühe aasta jooksul, teatas Electrolux.

"Electroluxil on oma osa võitluses globaalse kliimamuutumise vastu. Saame teha seda samaaegselt kasvatades oma äri ning muutes tootmist efektiivsemaks," ütles Electroluxi president Hans Stråberg. Tootmisprotsessis ning igapäevases kontoritöös energiatarbimise vähendamine, nn roheliste toodete ja energiasäästlike kodumasinate propageerimine on osad Electroluxi kliimamuutumisevastasest strateegiast.

Stråbergi sõnul on efektiivsed ja energiasäästlikud tooted juba ammu saanud Electroluxi jaoks võtmeküsimusteks. "Kaasaegsed Electroluxi külmikud kasutavad 70% vähem energiat kui veel 15 aasta eest," märkis ta. Electroluxi juhi sõnul saab õige suhtumisega saavutada veelgi enam. "Just sellepärast kutsub Electrolux poliitikuid ja valitsusi propageerima ja toetama tarbijate initsiatiivi vana ja üleliia energiat rööviva tarbetehnika vahetada uue ja efektiivsema vastu," rääkis ta.

2008. aasta lõpuks suutis Electrolux alandada energiatarbimist võrreldes 2005. aastaga 14,5%. Juba praegu aitab see säästa 150 miljonit krooni aastas ja ennetab 90 000 tonni süsihappegaasi tekkimist.

Electrolux on maailma suurim kodu- ja väliseadmete tootja, müües igal aastal 150 riigis üle 40 miljoni toote.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara