Restoranipidajad valisid 50 Eesti parimat söögikohta

Täna avalikustati Tallinnas selle
aasta 50 Eesti parimat restorani, edetabel koostati restoranide võtmetöötajate
hinnangute põhjal.

Kuna erinevates asukohtades olevad söögiasutused omavahel otseselt ei konkureeri, on edetabel regionaalne, sinna kuuluvad 30 restorani Tallinnast, kaheksa Tartust, viis Saare- ja Muhumaalt, neli Pärnust ning kolm mujalt Eestist.

Tallinna parim restoran on teist aastat järjest Ö, Tartu parim Volga, Saare- ja Muhumaal Pädaste mõisa restoran Alexander ning Pärnus Ammende Villa. Mujalt Eestist nimetati 50 parima hulka Tammuri talurestoran Otepäält, Seto Tsäimaja ja Metsiku Piisoni Saloon Rakvere lähistelt, teatas edetabeli koostanud ettevõtja Aivar Hanson.

"Võrreldes möödunud aastaga on tabelis 22 uut nime. Samal ajal on tipus stabiilne. Kuigi täpselt eelmise aasta koha säilitas üksainus restoran 50st, on on tabeli ülaosas 3/4 vanad tegijad," märkis ta.

Edetabel on koostatud Eesti restoranide võtmetöötajate arvamuste põhjal. Oma isikliku, viiest kõige paremast restoranist koosneva edetabeli koostasid restoranide juhid, peakokad ja sommeljeed. Iga kellegi poolt paremate hulka nimetatud restorani töötajad said ka ise oma arvmust avaldada. 50 Eesti parimat restorani on kõigi nende arvamuste summa.

"Kuigi ülilihtne, on niisugune metoodika väga hästi toimiv. Restoranid jälgivad üksteise tegevust hoolega. Iga muutus paremuse või halvemuse poole fikseeritakse veel enne, kui kliendid seda märgata jõuavad," sõnas Hanson.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara