Kaubamaja peab rõivaste järelmüüki mõeldamatuks

Kaubamaja müügi- ja turundusdirektor Enn
Parel nõustub Elioni juhatuse esimehe Valdur Laidi ideega, et kaupade
taaskasutust peaks soodustama, kuid ei pea rõivaste järelmüüki Kaubamaja juures
mõeldavaks.

Elioni juhatuse esimees Valdur Laid käis Minu Eesti mõttetalgutel välja mõtte, et kõigil jaekaubandusega tegelevatel ettevõtetel võiks olla ka koht, kus turustada oma kaupu teisel ringil.

Kaubamaja müügi- ja turundusdirektor Enn Parel rääkis Tarbija24.ee'le, et nemad pole sellist asja kunagi plaaninud: "Rõivakaubanduses ei oleks see kindlasti mõeldav - see asi näeks siis välja nagu laenutuskontor."

"Küll aga on meil olemas suurepärane organisatsioon nagu Uuskasutuskeskus, kellega koostööd võiks küll kaaluda," rääkis Parel. Praegu lähevad huvid Pareli sõnul paraku veidi vastuollu, kuid räägitud on koostööst, kus Kaubamaja suunaks Uuskasutuskeskusesse inimesed, kes on oma riided ära kandnud.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara