Baltika ootab 40 lisamiljonit

Moerõivaste jaemüügifirma Baltika kavatseb
aktsionäride üldkooolekult küsida luba 4 miljoni aktsia emiteerimiseks,
millega õnnestuks saada hinnanguliselt ligi 40 miljonit krooni.

ASi Baltika aktsionäride 18. juunil toimuva korralise koosoleku ühe päevakorrapunktina on kirjas ettevõtte aktsiakapitali suurendamise otsuse projekt.

Kavas on suurendada Baltika aktsiakapitali, emiteerides täiendavalt kuni 4 miljonit aktsiat nimiväärtusega 10 krooni. Täiendav informatsioon aktsia väljalaskehinna ja muude emissiooni tingimuste kohta avaldatakse hiljemalt 4. juunil.

Praeguseks on Baltika emiteerinud 18,64 miljonit aktsiat, mis tähendab, et Baltika aktsiakapitali suurendatakse viiendiku võrra.

Baltika 2008. aasta majandusaruande kohaselt kahanes Baltika Grupi omakapitl 2008. aastal 40 miljoni krooni võrra 299 miljoni kroonini. "Omakapital vähenes aruandeaastal teenitud kahjumi, valuutakursside negatiivsete muutuste ning vähemusosaluse kahanemise tõttu," selgitas ettevõte.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara