Koduextra uueks juhiks sai Tõnu Lemsaar

Eesti suurimat kodukaupade poeketti
Koduextra hakkab juhtima Tõnu Lemsaar, kelle eesmärgiks on korrastada kahe
kaubamärgi all toimivate kaupluste tegevust lihtsustamaks tarbijal oma valikute
tegemist.

Eelmise aasta sügisel alanud Koduextra ja Superboxi poekettide ühinemine on juriidiliselt lõppenud ning alates 4. juunist tegutsetakse ühise ettevõttena Koduextra OÜ, teatas ettevõte. Koduextra OÜ omanikud valisid ühendatud ettevõttele uue nõukogu ja moodustati kaheliikmeline juhatus.

"Nüüd, kus kahe ettevõtte ühinemine on lõpule viidud, on kõige olulisem edasi arendada kahe kaubamärgi all opereerivate kaupluste kontseptsioone ning välja töötada parim viis toimimiseks nii Koduextra kui ka Superboxi kauplustele," selgitas Koduextra OÜ nõukogu esimees Mart Relve.

"Kahe erineva, kuid samas sarnase ettevõtte ühendamine seab juhile suured väljakutsed – tuleb kokku panna ühtne tegutsemise plaan, luua kahte ettevõtet ühendav ettevõttekultuur ning kasvada veelgi, jäädes turuliidriks,“ lausus Koduextra OÜ tegevjuht Tõnu Lemsaar.

Eelnevalt on Lemsaar töötanud Eesti Tarbijate Ühistute Keskühistus lähikaupluste arendusjuhi ja supermarketite turundusjuhina, Rimi Eesti Food ASis Säästumarketite regioonijuhina ja müügidirektori kohusetäitjana ning enne liitumist Koduextraga ASi Klick Eesti jaemüügijuhina.

Koduextra tegutseb Eesti turul aastast 1998, ettevõttel on 23 kauplust üle Eesti ning täna omab umbes 15% kogu kodukaupade müügi turust. Ettevõtte käive 2008. aastal oli enam kui 100 miljonit krooni.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Lihtsam viis e-poe loomiseks

Müü oma tooteid kasutades Eesti suurimat pilve-põhist platvormi! Meie võimas e-poe lahendus annab sulle kõik vajalikud tööriistad ehitamaks endale sobiv e-pood.

Statistika

Teabevara