Eesti Post soetab ligi sada Renault' väikekaubikut

Eesti Post korraldas ligi saja väikekaubiku
ostmiseks riigihanke, mis hõlmas ka autode hooldus- ja remonditeenuse
ostmist üle Eesti.

Eesti Posti administratiivdivisjoni juhi Kaido Padari sõnul sõlmitakse hanke tulemusel eduka pakkujaga raamleping kaheks aastaks. "Eduka pakkumuse väljaselgitamisel arvestati lisaks kaubiku maksumusele ka auto jääkväärtust, hooldus- ja remondikulusid ning täiendava lisagarantii maksumust. Edukaks tunnistati ABC Motors ASi pakkumus," kommenteeris ta riigihanget.

Sel aastal ostetakse kokku 47 väikekaubikut, mis võetakse kasutusrendile. Järgmise aasta kogused täpsustuvad vastavalt Eesti Posti vajadustele. Raamlepingu eeldatav kogumaht on kuni 90 kaubikut, samas on Eesti Postil õigus ostetavate kaubikute mahtu suurendada või vähendada ning ei ole kohustust autosid eeldatavas mahus välja osta.

Täna on Eesti Postis kasutusel 472 sõidukit. Ettevõtte pikaajaline autode uuendamisplaan näeb ette sõiduki keskmise kasutusaja viimise viiele aastale.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara