Rahumägi: Quelle Eestit saneerimine Saksamaal ei puuduta

Quelle Eestit saneerimine üldse ei puuduta,
kuna meie omanikettevõte on Quelle International, mis on registreeritud
Londonis. Meie tegevus jätkub igapäevaselt, sõnas Eesti Quelle juht Mari
Rahumägi.

"Quelle omanik ehk Arcandor palus 10. juunil plaanilist saneerimist," selgitas Rahumägi. Ta rõhutas, et tegemist pole pankrotiga, vaid tegemist on saneerimisega.

"Quelle Eestit see üldse ei puuduta, kuna Quelle Eesti omanikettevõte on Quelle International, mis on registreeritud Londonis. Meie tegevus jätkub igapäevaselt – toimub nii tellimuste vastuvõtmine, pakkide saatmine kui ka kõik muu," sõnas ta.

Rahumägi selgitas, et Quelle International ja Arcandor on samasse kontserni kuuluvad ettevõtted. "Kontserni kolm ettevõtet Primondo GmbH, Quelle GmbH ehk Saksamaa ettevõte ja Karstadti kaubamajad taotlevad plaanilist saneerimist. Seda pole veel teada, kas pärast saneerimist jätkata kolme suurettevõttega Quelle, Karstadti kaubamajad ja Thomas Cook Group nagu täna või kuidas kõige mõistlikum edasi majandada on," rääkis Quelle Eesti juht.

"Kuid tõtt öelda tänases valguses uskuda, et 80 aastat kestnud ettevõtte nagu Quelle peaks oma tegevuse lõpetama, see on väga ennatlik. Tänasel turul lõppkokkuvõttes leidub alati raha ja uusi finantseerijaid," möönis Rahumägi.

"Kuid uus investor pole esimese etapi teema, kuna esialgu vaadatakse üle kolme saneerimist palunud ettevõtte kohustused, bilansid ja varad," lisas ta.

"Quelle Eestil läheb täiesti plaanipäraselt, plaanisime sel aastal nullkasumit ja selle me ka saavutame. Mingeid majanduslikke raskusi meil pole, loomulikult on ka meie käive vähenenud nagu kogu jaemüügi käive," ütles Rahumägi.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara