Alkotaxi pood asub Tallinnas Filtri tee 1

Soome meedia kirjutas täna Alkotaxi
nimelisest Eesti firmast ja Vasili Visnapuust, kes Soome odavat viina
veab. Alkotaxi nimetust kasutab European Investment Group, mille kauplus
asub Tallinnas Filtri tee 1.

Äriregister näitas täna hommikuse seisuga, et Eestis pole praegu ega ka varem registreeritud Alkotaxi nimelist firmat. Äriregistris ei olnud ka Vasili Visnapuu nimelist meest. Praeguseks hetkeks (kella 16ks - toim) on viinatakso koduleht veebist maas.

Samas seisab majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi juures peetavas majandustegevuse registris, et European Investment Groupi Alkotaxi nimeline kauplus tegutseb Tallinna kesklinnas aadressil Filtri tee 1 ja on lahti esmaspäevast pühapäevani 10-22.

Registri kohaselt tegeleb European Investment Group jaekaubandusega ning müüb alkohoolseid jooke ja tubakatooteid. Vastav märge on majandustegevuse registrisse kantud 9. juunil.

2007. aasta oktoobris asutatud European Investment Group majandusaasta aruandeid veel esitanud pole. Firma kuulub võrdsetes osades Viktoria Visnapuule ja Jekaterina Shchegolikhinale ning selle juriidiliseks aadressiks on Jekaterina ja Denis Shchegolikhini maja aadressil Hüübi 28.

Meedia andmetel alustasid Soome võimud uurimist Eesti ettevõtte suhtes, mis toimetab internetist ostetud alkohoolsed joogid soomlastele koju kätte. Firma kandvat Alkotaxi nime ja selle tegevust vedava Vasili Visnapuu sõnul on kõik seadustega kooskõlas, sest alkohol veetakse kohale tasuta ja tegelik kauplemine toimub internetis.

"Ebaseaduslik oleks importida alkohol Soome ja seal see ise maha müüa, kuid meil toimub kauplemine Eestis. Me ainult ei võta raha tarnest," selgitas Visnapuu Soome ajakirjanikele.

YLE veebilehel on näha ka uhke pilt kollasest kaubikust, millel veebiaadress www.alkotaxi.eu ja kiri "VIRON ALKO VIRON HINNOILA ILMAISEKSI SUOMEN". Kaubikul näeb ka Absolut Vodka pudeli kujutist.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Blogid

Statistika

Teabevara