Alexela kaasas aktsiakapitali laiendades uue aktsionäri

Alexela Oil laiendas suunatud emissiooni
käigus ettevõtte aktsiakapitali. Kolmandiku ettevõttest omandas Alexela
pikaajaliste tarnepartneritega seotud Baltic International Trading OÜ.

Alexela Oili nõukogu esimehe Heiti Hääle sõnul kaasati lisakapitali, et kindlustada Alexela Oili kasv Balti riikide kütuse jaemüügi turul. „Majanduskeskkond ja keskkonda varem toetanud Skandinaavia pankade suhtumise muutumine on peamiseks põhjuseks, miks oli vaja ettevõtte kapitali struktuuri tugevdada,“ ütles Hääl.

Alexela Oil- i teatel märkis Baltic International Trading OÜ kõik emiteeritud 7.3 miljonit 10 kroonise nimiväärtusega aktsiat ülekursiga 12 krooni aktsia eest. Peale aktsiakapitali laiendamist moodustab Alexela Oili aktsiakapital 219 miljonit krooni.

Baltic International Trade OÜ on pikaaegne kütuste hulgikaubanduse ettevõte kes seni Eesti siseturul tegutsenud ei ole. Ettevõtte asutajad on Alexela pikaajalised äripartnerid. Ettevõtte möödunud aasta käive oli 11,263 miljardit krooni. Ettevõtte juhatusse kuulub äriregistri andmetel Saksamaal elav Benjamin Hermann Stöss ning Baltic International Trade OÜ osanik on Cind Holding limited, mis on registreeritud Küprosel.

Alexela Oil on kütuste jaemüüja. Ettevõttel on Eestis 56, Lätis 7 ja Leedus 22 tanklat. Alexela Oili suuremad aktsionärid on ettevõtte juhtorganite kontrolli all olevad äriühingud.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara