Üle Narva piiri käiakse vähem

Kirde piirivalvepiirkonna staabi andmetel
vähenes juuli alguses tunduvalt nende inimeste hulk, kes Narva piiripunktides
Eesti-Venemaa piiri ületasid, kuid kuu teises pooles on neid jälle hakanud
mõnevõrra lisanduma, kirjutas maakonnaleht Põhjarannik.

Kuu on möödas ajast, mil jõustus valitsuse määrus, millega piirati tubakatoodete sissevedu Euroopa Liitu mittekuuluvatest riikidest: 1. juulist tohib ilma tollimaksuta varasema 200 sigareti asemel tuua riiki ainult 40 sigaretti - kümne paki asemel kaks.

Juulis väheneski järsult piiriületajate arv. Juuli esimeses pooles sisenes Eestisse 44 190 inimest vähem kui juuni kahel viimasel nädalal, kuid Kirde piirivalvepiirkonna staabiülema major Valeri Kiviselja sõnul on piiriületajate arv juuli teises pooles taas suurenema hakanud.

Ida-Virumaal liiguvad kuulujutud, et sigarettide sisseveo piirang tühistatakse ja augustist tohib jälle ploki sigarette riiki tuua, ent selline info ei vasta tõele.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara