Nestlé teenib loomade pealt paremini kui inimestelt

Maailma suurim toidu ja karastusjookide
tootja Nestlé, kes teatas esimese poolaasta kasumi ja käibe kahanemisest, teenis
loomade toidu pealt paremini kui inimeste pealt, kirjutab The Wall Street
Journal.

Ettevõtte keskendumine suurema marginaalide toodetele on vähendanud küll üldist käivet, aga samal ajal on tarbijad leidnud võimalusi kulutada rohkem oma koertele ja kassidele, kirjutab majandusleht.

Kõige paremini läheb ettevõtetel, mis müüvad lemmikloomade toitu, aga kasvavad turud on ka teised loomadega tegeleva sektorid alates nende tervishoiu ning lõpetades kindlustusega.

Pärast loomatoidu valmistaja Ralston Purina ülevõtmist 2001. aastal sai Nestlést selle sektori liider. Selle aasta esimesel poolaastal kasvas lemmikloomade divisjoni orgaaniline käive 9,1 protsenti, mis jäi alla vaid ühele Nestlé seitsmest valdkonnast. Divisjoni käive oli 6,4 miljardit Šveitsi franki, moodustades 12 protsenti kontserni kogutulust.

Nestlé kiiremini kasvavate kaubamärkide hulka kuuluvad Purina ja Friskies, Dog Chow' müük kasvas esimese poolaastaga 16 protsenti, jäädes maha vaid Nespresso müügile, mis kasvas 20 protsenti.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara