Meelis Munski: Kagukeskus tühjaks ei jää

Ehkki Võru Tarbijate Ühistu (VTÜ) juhid
kinnitava, et jätkavad läbirääkimisi Kagu-Eesti suurima kaubanduskeskuse
Kagukeskusega, väidab kaubanduskeskuse omanik Meelis Munski, et läbirääkimised
on lõppenud.

VTÜ saatis juulis Kagukeskusele teate rendilepingu ülesütlemise kohta, põhjendades seda sellega, et nad pole suutelised praeguses olukorras Maksimarketi kauplust pidama. Kui arvestada, et üürilepingu ülesütlemisest tuleb teatada pool aastat ette, siis ei ole välistatud, et Maksimarket lahkub umbes viie kuu pärast.

Maksimarket, kes üürib keskuse 8000 ruutmeetrisest pinnast 2300 ruutmeetrit.
„Kuigi me saatsime kirja, et kavatseme Kagukeskusest välja kolida, käivad hetkel läbirääkimiste voorud nii üürihinna kui muude asjade üle,“ ütles VTÜ juhatuse esimehe kohalt täna lahkuv Andres Visnapuu. „Mingit tärminit, et millal läbirääkimised joone alla saavad, siiski pole.“

Ka VTÜ uus juhatuse esimees Tarmo Lauring ütles, et läbirääkimised Kagukeskusega käivad. „Kompromissid on leitavad, sest ilmselt kumbki pool pole huvitatud ärisuhete katkemisest,“ lausus Lauring.

Kagukeskuse omanikfirma ASi Semuehitus juht Meelis Munski kinnitas aga, et läbirääkimisi VTÜga peeti, kuid tänaseks on need lõppenud. Munski ei soovinud olukorda kommenteerida, rõhutades vaid, et kui Maksimarket lahkub, siis tühjaks see pind ei jää. „Tegeleme aktiivselt uue üürniku otsimisega,“ kinnitas Munski. „Mingit keskuse kinnipanemise mõtet meil kohe kindlasti ei ole.“


Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Statistika

Teabevara