Meelis Munski: Kagukeskus tühjaks ei jää

Ehkki Võru Tarbijate Ühistu (VTÜ) juhid
kinnitava, et jätkavad läbirääkimisi Kagu-Eesti suurima kaubanduskeskuse
Kagukeskusega, väidab kaubanduskeskuse omanik Meelis Munski, et läbirääkimised
on lõppenud.

VTÜ saatis juulis Kagukeskusele teate rendilepingu ülesütlemise kohta, põhjendades seda sellega, et nad pole suutelised praeguses olukorras Maksimarketi kauplust pidama. Kui arvestada, et üürilepingu ülesütlemisest tuleb teatada pool aastat ette, siis ei ole välistatud, et Maksimarket lahkub umbes viie kuu pärast.

Maksimarket, kes üürib keskuse 8000 ruutmeetrisest pinnast 2300 ruutmeetrit.
„Kuigi me saatsime kirja, et kavatseme Kagukeskusest välja kolida, käivad hetkel läbirääkimiste voorud nii üürihinna kui muude asjade üle,“ ütles VTÜ juhatuse esimehe kohalt täna lahkuv Andres Visnapuu. „Mingit tärminit, et millal läbirääkimised joone alla saavad, siiski pole.“

Ka VTÜ uus juhatuse esimees Tarmo Lauring ütles, et läbirääkimised Kagukeskusega käivad. „Kompromissid on leitavad, sest ilmselt kumbki pool pole huvitatud ärisuhete katkemisest,“ lausus Lauring.

Kagukeskuse omanikfirma ASi Semuehitus juht Meelis Munski kinnitas aga, et läbirääkimisi VTÜga peeti, kuid tänaseks on need lõppenud. Munski ei soovinud olukorda kommenteerida, rõhutades vaid, et kui Maksimarket lahkub, siis tühjaks see pind ei jää. „Tegeleme aktiivselt uue üürniku otsimisega,“ kinnitas Munski. „Mingit keskuse kinnipanemise mõtet meil kohe kindlasti ei ole.“


Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Erply veebipõhine kassa- ja laotarkvara

Erply on veebipõhine kassa- ja laotarkvara, mis on suunatud hulgimüügi, jaemüügi ja teeninduse valdkonnale. Kõik vajalik on standardlahenduses olemas ning lihtsasti juurutatav.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara