Hotelli Kolme Õde juhina asus tööle Sebastian Kraemer

Tallinna noobleima hotelli Kolm Õde
juhatajana asus tööle Sebastian Kraemer, kellel on enam kui 15 aastat
töökogemusi erinevates viietärni-hotellides üle Euroopa, edastas hotell oma
pressiteates.


Kraemer töötas viimased neli aastat Peterburi kõige tuntuimates hotellides Rocco Forte Hotel Astoria ja Angleterre Hotel. Enne seda juhtis ta erinevaid Kempinski keti hotelle Saksamaal ja Ungaris.
Uue direktori visiooni järgi peab Tallinna vanalinnas paiknev Kolm Õde veelgi kindlustama oma positsiooni Baltimaade parima hotellina. Hotelli restorani eesmärgiks on saada esimeseks restoraniks Eestis, mis teenib välja Michelini tähe. „Need on suured väljakutsed, aga saavutatavad, sest oleme juba praegu üks turuliidreid. Kolme Õe eeliseks on suurus: tänases turuolukorras on kasulikum ja kasumlikum olla pigem väike, kui kuuluda suurde ketti,“ ütles Sebastian Kraemer.
Teise eesmärgina tõi Kraemer välja plaani tuua Tallinna ja Eestisse uued turistide segmendid. „Näiteks, Eesti filharmoonia ja meie dirigendid on maailmas väga kuulsad, seetõttu on muusikahuvilised üks meie peamisi sihtrühmi,“ lausus Kraemer. Eraldi tähelepanu soovib Kolm Õde pöörata ka gurmee-reisimisele, olles seadud eesmärgiks hiljemalt järgmise aasta lõpuks Michelini tähe teenimise hotelli restoranile.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara