Kuiv: krediidivõimekus pärsib käibekasvu

IT - ja elektroonikatoodete hulgimüüja GNT
Eest juht Anti Kuiv usub, et ettevõte käive järgmine aasta kasvab, kuid kasvu
pärsib tugevalt krediidivõimekus.

„IT kaupade hulgimüügiturul on käibe kasvuga probleeme. See on nagu Ida-Saksa bordellis, kui krediidimüüki enam ei tehta. Ja kui krediiti ei anta, siis äri ei edene. Krediidivõimekus on seega märksõna,“ vastas Kuiv Äripäeva päevaküsimusele, millist käibekasvu ta järgmiseks aastaks ootab.

Kuiv siiski usub, et GNT müük hakkab kasvama, kui midagi väga rasket ei juhtu, sest turgu on kaua tagasi hoitud. Sel aastal on aga tema sõnul turul olnud palju ebakindlust ja äripartnerid ei usalda üksteist. „Osapooled majanduses peavad hakkama jälle usaldama üksteist, see on müügiäris eriti oluline,“ rõhutas ta.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara