Klandorf: kus siis veel salasuitsu müüa kui Lasnamäel

Lasnamäe linnaosavanem Kalle Klandorf,
endine tipp-politseinik, räägib Äripäevale, et salasigarettidega Lasnamäe
turgudel äritsemine ei ole tema jaoks mingisugune saladus.

Äripäev rääkis Klandorfile, kuidas lehe fotograaf suurema vaevata täna lõuna paiku Pae tänava turul - see kuulub juba aastaid Klandorfi erakonnakaaslase, keskpartei aseesimehe Ain Seppiku poegade Siimule ja Sulevile - salasigarettide müümist pildistas.

"Jah, olen kursis. See ei ole minu jaoks eriline üllatus. Oleme seal aeg-ajalt ikka kontrollimas ka käinud. Aga nagu see on - meie läheme kohale, müüjad kaovad selleks ajaks minema. Kus siis veel salasigarette müüa kui Lasnamäel. Salaalkoholiga tegeleb turgudel munitsipaalpolitsei. Suitsuäriga peaks politsei tegelema," räägib Klandorf.

Äripäeva fotograaf märkas täna ka Balti jaama turul vilgast salasigarettide müümist. Paraku oli seltskond "ärimehi" end nii hästi ära organiseerinud ehk üksteisel ja ümbrusel hoiti silma peal, et piltnikul ei õnnestunud piisavalt fotode tegemiseks varjuda.

"Jah, nii ta on. Seal, kus on nõudlus, tekib kohe ka pakkumine," nendib Klandorf. "Aga me läheme igal juhul vaatama, mis meil seal Pae tänaval jälle on," lubab linnaosavanem.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Blogid

Statistika

Teabevara